Napisz czego szukasz?
  • /
  • O autorce

O autorce

 zawodowo: Członek Zarządu ds Edukacji Stowarzyszenia Branży Eventowej, Manager ds. Kluczowych  Klientów w Hotelu NARVIL Conference & Spa (obecnie na urlopie wychowawczym)

 naukowo: doktorantka, wykładowca, szkoleniowiec, Kierownik Projektów Edukacyjnych SBE w tym  Studium Event Management na Uniwersytecie Warszawskim,

 hobbystycznie: blogerka :) poszukiwacz ciekawych obiektów i miejsc,  obserwator rynku MICE, turystyki  biznesowej, branży eventowej i szeroko pojętego przemysłu spotkań. Miłośniczka kawy, muzyki  przepełnionej saksofonem, oraz górskich wędrówek. Tatry to jej drugi dom.

 prywatnie: żona wspaniałego mężczyzny, mama zwariowanego chłopca, szczęśliwa kobieta :)

 O co tu chodzi? Po co? Dlaczego? Skąd pomysł?

Dla tych co z branżą, w której działam mają mniej niż więcej do czynienia a skrót MICE kojarzy się ze zwierzątkiem ulicznym czy domowym pędzę z wyjaśnieniem, że nie o myszach tu będzie :) Moi przyjaciele wiedzą, że tych szarych gryzoni boję się od … zawsze, ale jak widać udało mi się oswoić jeden wyjątkowy rodzaj MICE i odnalazłam w nim przyjazną dla mnie stronę.

Meetings Incentive Conference Events bo o tym mowa, to obszar, w którym poruszam się, pracuje, obserwuje, działam od 12 lat. To miłość od pierwszego wejrzenia i związek, który choć burzliwy trwa i rozkwita na nowo. Nie będę tu teraz przytaczała mojego CV – jeżeli jesteś ciekawy – zajrzyj proszę na jeden z portali GoldenLine i LinkedIn :)

Od kilku lat piszę do różnych magazynów, gazet, portali komentarze na temat przemysłu spotkań i branży eventowej. Jestem obecna na konferencjach i szkoleniach branżowych jako prelegent, wykładowca, trener. Działając w tej branży od zawsze fascynowały mnie obiekty i miejsca spotkań a w ostatnim czasie sporo uwagi poświęcam też destynacjom i marketingu miejsc.

Co zatem tu znajdziesz w najbliższych dniach, miesiącach a mam nadzieję i latach?

Po pierwsze będę starała się przybliżać ciekawe i interesujące obiekty oraz miejsca w Polsce i na świecie od strony uczestnika spotkań. Będą to obiekty konferencyjne i kongresowe, hale wystawiennicze, stadiony, ośrodki sportowe, hotele, pałace, dworki itp. Nie obejdzie się bez komentarza, ale głównie tego w wymiarze pozytywnym. Bo pokazywać trzeba to co dobre a nie to co … mniej dobre :) To nie jest blog szyderczy lecz pozytywny, do kawy, kakao czy herbaty :)

Po drugie będę poszukiwała nowości, trendów, ciekawych rozwiązań na różnych targach branżowych i nimi się tu dzieliła. Wprowadzę tu trochę MICEowego lifestylu a potem trochę więcej.

Po trzecie będę się starała docierać do ciekawych osób i przedstawiać Tobie ich komentarz do różnych wydarzeń ale głównie będą to rozmowy o tym co dzieje się w strefie obiektów i miejsc spotkań. Zakulisowe czy kuluarowe rozmowy dają najwięcej wiedzy.

Ale przede wszystkim chcę tu prowadzić dialog, poznawać Twoje bolączki, Twoje oczekiwania, Twoje zdanie co się sprawdza, co jest piękne, gdzie warto zajrzeć. Miejsc wyjątkowych, unikalnych i wartych polecenia jest mnóstwo – odnajdźmy je. Trochę się pośmiejemy, trochę powkurzamy – a co! Polska jest piękna – pamiętajmy o tym.

To będzie blog głównie o miejscach, obiektach i destynacjach, oraz wszystkich elementach jakie z nimi związane w obszarze MICE i szerokiej tematyce marketingu miejsc. Nie zabraknie też tu wspomnianego MICEowego lifestylu. W swoich rozważaniach będę kierowała się subiektywizmem i … emocjami, bo to największa siła w odczuwaniu otoczenia. 

Dziękuję, że tu zajrzałeś Drogi Czytelniku, Droga Czytelniczko. Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej, i że nie raz wypijemy tu wspólną kawę obserwując i komentując co dobrego i ciekawego dzieje się w tym cudownym MICEowym świecie. Komentuj, zadawaj pytania, sugeruj co Cię interesuje. Rozmawiajmy! :)

10

Zapraszam do lektury i kontaktu ze mną :)

Anna Nowakowska

tel.:   600 175 291

mail: anna@strefamice.pl