Napisz czego szukasz?
  • /
  • Współpraca

Współpraca

Witaj :) Fajnie, że tu jesteś. Jeżeli kliknąłeś w tę zakładkę tzn, że szukasz pomysłu może inspiracji na  ciekawą współpracę. Innej zresztą nie zakładam.

Blog prowadzę i piszę przede wszystkim z pasji do hoteli, obiektów eventowych, miejsc spotkań oraz szeroko  rozumianej branży MICE. I mimo, że momentami jestem nią bardzo zmęczona – to kocham ją całym sercem.  Taki lajf :)

Lubie wyszukiwać ciekawe miejsca gdzie można zorganizować konferencję, kongres a nawet mocno  rozbudowany event. Lubie piać o ciekawych rozwiązaniach w tych obiektach, nowościach i wyróżnikach,  dobrych wyróżnikach. Lubie podpatrywać branżę od kuchni oraz rozmawiać z ludźmi, którzy ją tworzą. Doceniam jakość a nie jakoś. Stawiam na profesjonalizm branży i wyznaczanie standardów, dlatego tak bliska jest mi edukacja zwłaszcza z zakresu event amangementu i event marketingu.

Mój blog to też miejsce gdzie możesz się pokazać TY ze swoim produktem, usługą, eventem czy wreszcie obiektem, w formie wywiadu,  może recenzji, case studies a  nawet konkursu czy w  innej  dowolnej, która dla Ciebie będzie najlepsza. Mój blog jest wolny od reklam banerowych. Nigdy tu takich nie znajdziesz. Wszystko o czym pisze jest moim subiektywnym  zdaniem i opinią. Chcesz się z nią  skonfrontować? Napisz do mnie.  Lubię merytorykę i na nią stawiam. Jesteś odważny? Napisz – wspólnie coś wymyślimy fajnego.

Nasza współpraca może opierać się na długotrwałej strategi a nawet jednorazowej akcji – wszystko zależy od  Ciebie.

Przykładowe możliwości współpracy:

– opis na blogu obiektu lub miejsca spotkań  – przedstawienie ciekawych rozwiązań i unikalności obiektu

– opis na blogu ciekawych rozwiązań dla branży: narzędzia, usługi, nowości itp

– konkursy

 

Możliwości współpracy jest naprawdę wiele – jedyne co nas ogranicza, to nasza wyobraźnia :) Napisz – wspólnie na pewno wymyślimy coś ciekawego :)

 

anna@strefaMICE.pl

tel 600 175 291