Napisz czego szukasz?
2879 Wyświetleń

Konkurs Blog Roku 2014

Podziel się

Mój blog obchodzi właśnie swoje pierwsze urodziny. Zakładałam go trochę dla zabawy, a trochę na poważnie ale nie wiedziałam jak będzie, czy wytrwam w pisaniu, czy pojawią się tematy, czy ta branża przyjmie taki twór. Przyjęła, a z dnia na dzień przybywało w mojej skrzynce miłych maili i gratulacji pomysłu. Ale to co wydarzyło się w ostatnich dniach przeszło moje najśmielsze oczekiwania.

Za namową kilku osób postanowiłam wystartować w konkursie Blog Roku. Znałam ten konkurs wcześniej i podziwiałam ale żeby wystartować? Zgłosiłam się dosłownie za 5 minut 12:00… i poszło 🙂 Klika wpisów na Facebooka, kilka prywatnych wiadomości z prośbą o głos i … nagle Facebook oszalał a właściwie moi znajomi, którzy zaczęli udostępniać i prosili w moim imieniu o wsparcie. Nie wierzyłam tym wpisom a przy drugim ryczałam ze wzruszenia.

Marzeniem moim jest dostać się do pierwszej 10. Chociaż za sukces uważam dzisiejsze miejsce – 28 na 370 zgłoszonych blogów w mojej kategorii: Firmowe i Specjalistyczne. DZIĘKUJĘ ZA KAŻDY GŁOS! To dla mnie wiele znaczy. I muszę Wam powiedzieć, że marzenia marzeniami ale nie ważne jest, które miejsce zajmę – o dwóch dni widzę jak wielu wokół siebie mam życzliwych ludzi i to jest moja największa wygrana 🙂 DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE!

P.S. Jeżeli wygram, znajdę się na podium jak to MICE Poland mi życzył 🙂 to wszystkich Was osobiście wyściskam i ze sceny wykrzyczę, że jesteście NAJLEPSI NA ŚWIECIE 🙂 dziękuję!!!!!

Do końca głosowania zostało kilka dni – bramki sms-owe zamykają 10.02.2015 o godzinie 12:00 🙂 Jeżeli masz wolne 1,23zł to będzie mi miło jeżeli wesprzesz mojego bloga a przy okazji Fundację Dzieci Niczyje – to na ich konto idą wpłaty z głosowania.

TREŚĆ SMS: K11617

NA NR: 7122

KOSZT SMS: 1,23ZŁ

 


Podziel się

Napisz odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

*

code