Napisz czego szukasz?
  • /
  • Ludzie
  • /
  • 7 grzechów głównych Anny Nowakowskiej, czyli…
3052 Wyświetleń

7 grzechów głównych Anny Nowakowskiej, czyli…

Podziel się

… czyli dlaczego ostatnio było mnie tu mniej i dlaczego trochę Was zaniedbałam. To nie spowiedź, ani usprawiedliwianie się ale chęć podzielenia się z Wami tym, co w ostatnim czasie zajmowało mnie ogromnie i stąd brak bieżących wpisów – a działo się … sporo i przyszedł czas na podzielenie się z Wami kilkoma ciekawymi (mam nadzieję) tematami.

Po pierwsze: Mama. 🙂 Ci co śledzą mój profil na Facebooku mieli okazję ostatnio poznać mojego ekspresyjnego 2,5 latka, który krzyczy – MAMY TO!!! bo osiągnęliśmy 900 lubię to! z czego się ogromnie cieszę – do 1000 już tak blisko. Ten mały człowiek i próba wychowania go zajmuje mi jakieś 80% mojego czasu. Do tego właśnie przechodzimy bunt dwulatka, który miałam nadzieję, że jest tylko mitem a okazał się niezłą próbą mojej cierpliwości i jednocześnie stosowania technik negocjacyjnych jakich do tej pory nie znałam – mówię Wam – negocjacje z Klientami w porównaniu ze zbuntowanym 2,5 latkiem – PIKUŚ 😉 Hmm ciekawe swoją drogą czy wyrośnie mi w domu mały eventowiec albo hotelarz?

Po drugie: Event. Maj okazał się dla mnie miesiącem niezwykle pracowitym. W Polsce miało miejsce wyjątkowe wydarzenie World Arabian Horse Racing Conference 2015, które miałam przyjemność obserwować od kuchni (dosłownie). Muszę Wam powiedzieć, że praca przy tym wydarzeniu była niesamowita: 4 dni eventu, 5 rożnych lokalizacji i setki osób pracujących przy tym evencie. Finał: wielkie zadowolenie organizatorów i specjalne podziękowania na scenie podczas Gala Diner. Niezapomniane przeżycie! Opiszę je niebawem 🙂

Po trzecie: Edukacja. Miałam przyjemność uczestniczyć w kilku bardzo ciekawych projektach edukacyjnych w tym m.in Event Focus, zorganizowany na Krakowskim Uniwersytecie Ekonomicznym, w trakcie którego byłam prelegentem oraz PEMES Sympozjum Edukatorów Kadr Zarządzających Wydarzeniami w Warszawie – niezwykle inspirujące spotkanie. Ale jednak najwięcej czasu i serca włożyłam w projekt, który nadzoruję od 3 lat, czyli Studium Event Management. To tu jestem odpowiedzialna za dobór wykładowców oraz za cały program studium. Dzielnie pomaga mi w tym Eliza – BARDZO CI KOCHANA DZIĘKUJĘ! Właśnie zakończyła się trzecia już edycja studium. Cudowni ludzie, niesamowita atmosfera i ogromna merytoryka i praktyka na zajęciach. Działo się! Certyfikaty rozdane, łzy wzruszenia wylane 🙂 i rozpoczynamy rekrutację na IV edycję. Szczegółowo ten projekt opisze Wam już w niebawem.

Po czwarte: Event Biznes. To konferencja poświęcona tematyce związanej z event marketingiem a dokładnie skupiająca się na evencie samym w sobie jako skutecznym narzędziu biznesowym. Pełnię tu funkcję Dyrektor Programowej i odpowiadam za przygotowanie programu, dobór prelegentów oraz nadzoruję pracę Rady Programowej. Liczne spotkania Rady, dyskusje, milion maili i telefonów – zaowocowały wypracowaniem bardzo ciekawego programu, który na chwilę obecną mamy dopięty w 80%. Konferencja odbędzie się 27.10.2015 w EXPO XXI w Warszawie a strefaMICE.pl objęła patronat nad wydarzeniem, co oznacza, że będę Wam tu dostarczała rożne smaczki związane z konferencją i nie tylko te dotyczące programu 🙂

Po piąte: Nowe projekty. Oj… tu się dzieje….. Odkąd prowadzę bloga dostaję sporo ciekawych propozycji współpracy. M.in:

– w ostatnim czasie 3 tytuły branżowe zaproponowały mi współpracę merytoryczną. Bardzo te propozycje cieszą, ale czasu tak bardzo brak… niemniej jednak spotkacie mnie w prasie też. Spokojnie z waszych lodówek nie wyskoczę, a i koszmary ze mną nie grożą 🙂 Co jeszcze?

– Jestem na finiszu dopinania współpracy eksperckiej z jedną z prężnie działających w ostatnim czasie firm w branży hotelarskiej i nie tylko. Szykuje się ciekawy projekt ale na razie nic nie mogę zdradzić niestety.

– konferencje dla hotelarzy z magazynem BRIEF. To projekt, który już trwa a 8 lipca odbędzie się drugie spotkanie z cyklu, tym razem poświęcone nowym technologiom. Konferencja kierowana do branży hotelarskiej głównie ale eventowcy też tu znajdą coś dla siebie, zwłaszcza w obszarze nowych technologii. Jestem w tym projekcie patronem merytorycznym i serdecznie Was już zapraszam na 8 lipca. Szczegóły o całym wydarzeniu pojawią się w poniedziałek na blogu.

– Hotel dla Biznesu – to roboczy tytuł nowego projektu jaki tworzymy z magazynem BRIEF – będzie się działo 🙂 Nowy projekt ruszy zarówno na łamach magazynu jak i mojego bloga. Po szczegóły zapraszam do mnie anna@strefamice.pl

a to nie koniec projektów, w których biorę udział…. ehh 🙂

Po szóste: LUDZIE. Od zawsze mówię, że za sukcesami (porażkami też, ale skupmy się na pozytywach 🙂 ) stoją ciekawe osobowości. Często to ludzie skromni, pracujący w pocie czoła, dopinający projekty, walczący o klientów itp. Spotykałam się z nimi przez ostatnie miesiące. Ludzie. Każdy inny i każdy wyjątkowy. Chce im oddać mój blog. Chcę Wam pokazywać ich – wartościowych i ciekawych. Docenić. Zauważyć. Zatem na blogu niebawem wcześniej już zapowiadany cykl – LUDZIE BRANŻY.  Mam nadzieję, że się Wam spodoba 🙂

Po siódme: Bardzo krótki ale jednak …urlop. Mam bardzo zapracowanego męża, dla którego czas od maja do października to szczyt sezonu – oznacza to też, że każde moje pytanie w tym czasie zawierające słowo – urlop – lepiej aby nie padało, jeżeli chce żyć 🙂 ale jednak… niespodzianka… udało nam się wyjechać na weekend 😀 Wiem, ze was to śmieszy pewnie, ale dla mnie to cud! Obraliśmy kierunek Kazimierz Dolny i wykupiliśmy pobyt w hotelu Król Kazimierz…. urlop urlopem, ale jak dwóch branżowców jedzie na wakacje to i tak na nich nie jest 😀 O tym jak nas „zaskoczył” Król Kazimierz mieliście okazję poczytać już trochę na moim profilu Facebook (www.facebook.com/strefamicepl). Szczegółową relację dostarczę na blog niebawem. Swoją drogą jak myślicie – Kazimierz Dolny do fajna destynacja MICEowa?

 

I tak oto poznaliście 7 grzechów głównych Anny Nowakowskiej, które popełniłam w ostatnim czasie. Teraz czekam na Wasze rozgrzeszenie. Wszystkie z nich czekają na opisanie i niebawem pojawią się tu – ot taka pokuta 🙂

A może któryś z powyższych zainteresował Was szczególnie i chcielibyście poczytać o nim w pierwszej kolejności? Czekam na Wasze wpisy.

 

 

 


Podziel się

Napisz odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

*

code