Napisz czego szukasz?
  • /
  • Ludzie
  • /
  • Autopromocja :) wywiad jak dobrze wybrać lokalizacje na event

Autopromocja :) wywiad jak dobrze wybrać lokalizacje na event

Podziel się

DSC_0013aNo tak, ja zawsze lubiłam dużo gadać 🙂 Ciągnęło mnie też do pisania (stąd pomysł na blog). Staram się zawsze wypowiadać merytorycznie, zwracać uwagę na elementy istotne. Jasne, palnę pewnie czasem jakąś gafę, no ale przecież najlepszym się zdarza 😀 Taki żarcik 😉 Do wielkiego ego mi daleko, ale to potwierdzić mogą Ci, co mnie znają i obcują częściej niż raz na rok. Już tak mam, że lubię pomagać, lubię robić coś dobrego i o własny PR nie dbam. Często potem jest tak, że order za mój sukces odbiera ktoś inny…taki „lajf”. No cóż, podobno jak ktoś ma miękkie serce to d… musi mieć twardą. Można by powiedzieć – przywykłam, chociaż coraz częściej walczę też o swoje.

Ostatnio jest jakoś tak, że coraz częściej się gdzieś wypowiadam, biorę udział w debatach poświęconych wyborowi lokacji na event, szkolę z tego zakresu, wykładam na uczelni wyższej (a nawet dwóch 🙂 ), jestem proszona o teksty do różnych pism i portali – dzieje się 🙂 Nie chwalę się tym aż tak bardzo, chociaż słyszę od najbliższych, że powinnam. Przychodzi mi to z trudem.

Przez ostatnie dwa lata jestem przede wszystkim mamą, ale aktywną mamą 🙂 DSC08550I jak dziecko idzie spać – ja siadam do komputera i klawiatura płonie 🙂 Kocham tą branżę, i bardzo zależy mi na jej rozwoju – na usystematyzowaniu pewnych elementów, na współpracy partnerskiej między podmiotami tu działającymi, na rozwoju lokacji w prawdziwe miejsca eventowe, spełniające wymogi i oczekiwania branży oraz najbardziej na rozwoju edukacji wśród młodych ludzi i ułatwianiu im wejścia w ten rynek. Lubie wyławiać talenty, frajdę sprawia mi poznawanie ze sobą ludzi, którzy potem nawiązują współprace – i pewnie gdybym brała za to pieniądze – byłabym dziś bogata 🙂 I jestem bogata – ale inaczej 🙂 Bogata tym, że mogę pomóc.To pasja, czysta, sprawiająca wielką radość i to, że gdy czasem patrze w lustro myślę sobie – fajnie jest 🙂

Dziś chciałabym Wam więc zaprezentować wywiad jakiego udzieliłam dla osobzasoby.pl –  wywiad w temacie bloga 🙂

 

Kliknij proszę w obrazek obok albo w link na dole 🙂 Bez tytułu
Przeczytaj i podziel się opinią. Lubię tu z Wami rozmawiać.

Fajnie, że tu jesteś, że zaglądasz i mnie czytasz – DZIĘKUJĘ 🙂

Fajnie jest 🙂

 

 

http://osobyzasoby.pl/2014/11/jak-dobrze-wybrac-lokalizacje-na-event-firmowy/


Podziel się

2 komentarze

  1. Fajnie jest 🙂 potwierdzam 🙂 Czas na Twoja książkę 🙂

    1. Anna Nowakowska

      🙂 się pisze 🙂

Napisz odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

*

code