Napisz czego szukasz?
Całkiem nowy Zimowy Narodowy
-->
2420 Wyświetleń

Całkiem nowy Zimowy Narodowy

Podziel się

DSC08530Stadion Narodowy opinie zbiera różne. Te negatywne: że obiekt wybudowany na EURO, co to potem tylko straty będzie przynosił, że to żaden obiekt wielofunkcyjny (sportowo) bo nie ma elementów lekkoatletycznych, że „basen narodowy”(więc coś z tej sportowej wielofunkcyjności jednak jest 🙂 ), i w dodatku z dachem co się otwiera tylko wtedy kiedy nie potrzeba. Ehhh, Polak potrafi i już tak ma, że generalnie więcej widzi pesymizmu niż optymizmu w życiu 🙁 Nie ja! Urodzona optymistka, wierząca do końca w to, co najlepsze, kibicująca do ostatnich sekund swojej drużynie, pozytywnie patrząca na świat, odnajdująca w drobnostkach codzienności piękno i radość – JESTEM ZAKOCHANA W STADIONIE NARODOWYM 🙂

Mówcie sobie co chcecie, ale to jest obiekt wielofunkcyjny. Jasne, zgodzę się, że kilka rzeczy eventowo można było zrobić lepiej ale nie mój blog od wytykania błędów. Jestem natomiast pod wrażeniem tego co na Narodowym się dzieje, jakie ten obiekt pozyskuje i kreuje eventy. To miejsce stało się centrum polskich wielkich wydarzeń, a do tego naprawdę się starają zarządzać tym obiektem jak najlepiej.

Nieźle, co? 🙂 Trawa, woda, piach, piłka nożna, siatkowa i jak widać lekka atletyka – wszystko można! Trzeba tylko chcieć.

DSC08525

Te powyższe eventy to klasa sama w sobie. Spektakularne, masowe, widowiskowe, medialne. Jestem przekonana, że podobnych będzie jeszcze cała masa, tymczasem zanim znów płyta Stadionu Narodowego zostanie oddana kolejnym niesamowitym wydarzeniom, zostanie zalana wodą (tak znowu 🙂 ) i zamieni się w prawdziwe zimowe centrum Polski.

Zimowy Narodowy bo o nim mowa to będzie niewątpliwie hit tej zimy w naszym kraju!!! To co przygotowali dla nas organizatorzy nie dość, że będzie wyjątkowo spektakularne to jeszcze skupi tu oprócz gości indywidualnych, grono eventów korporacyjnych, wydarzeń specjalnych i imprez zamkniętych. Nie może być inaczej! Po zeszłorocznym projekcie Zimowy Narodowy, edycja 2014/2015 niesie wielkie zimowe widowisko.

 

 

 

Mi się podoba 🙂 Ciekawa jestem waszej opinii.

Niedawno brałam udział w spotkaniu poświęconym trendom w eventach świątecznych. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że trendem 2014/2015 w wigiliach firmowych i wszelkich eventach korporacyjnych będą spotkania na płycie Stadionu Narodowego podczas akcji Zimowy Narodowy.

i na koniec jeszcze jeden film. Czego ja nie napisałam – zobaczycie tu: ZIMOWY NARODOWY STRUKTURA 360 STOPNI

 

Zaraz się pewnie znajdą tacy to będą się doszukiwali, że skoro tak zachwalam to mi za wpis zapłacili. Wpis nie jest sponsorowany, a powyższy opis jest moim subiektywnym odbiorem tego co SN nam tej zimy zaoferuje 🙂

 

 

 


Podziel się

Napisz odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

*

code