Napisz czego szukasz?
Event? Biznes? za 14 dni wszystko będzie jasne!

Event? Biznes? za 14 dni wszystko będzie jasne!

Podziel się

eventbiznesBardzo lubię rożne konferencje i staram się odwiedzać i słuchać mądrych ludzi, bo przecież człowiek uczy się całe życie a ten co mówi – „ja już wszystko wiem, mnie nic nie zadziwi” jest moim zdaniem, lekko mówiąc – ignorantem. Niesamowicie szanuje osoby, które chcą się uczyć, wymieniać doświadczenia, wysłuchują opinii innych i nawet jeżeli się z nimi nie zgadzają to w konstruktywny sposób umieją przedstawić swoje argumenty. Ale przede wszystkim lubią dyskutować, o sprawach istotnych, ciekawych, może o zmianach na lepsze a na pewno w kontekście wymiany doświadczeń, by … jak mówią na mieście – żyło się lepiej….wszystkim 🙂

Za kilka dni będzie o czy porozmawiać 🙂 bo odbywa się PIERWSZA w POLSCE edycja konferencji EVENT BIZNES.

 

Zapytasz – czy Event jest Biznesem? ja uważam, że tak a na pewno działania, które są jego następstwem zatem:

o czym ta konferencja? o event marketingu i nowoczesnych formach promocji, o budowania wizerunku marki, a także o podstawach do wzmocnienia autorytetu samego event marketingu, jako narzędzia idealnego do zarządzania doświadczeniem klienta, jego doświadczaniem marki, czy produktu.

no tak, ale (jeżeli jesteś przedstawicielem branży eventowej, organizatorem) zaraz powiesz, że to Twoja codzienna praca 🙂 bo przecież przygotowujesz to dla swoich klientów – ok. a oni to wszystko wiedzą? jesteś pewien? zaproś ich! Zatem:

dla kogo?  do managerów i dyrektorów działów marketingu, do managerów i specjalistów z działów zakupów oraz członków zarządów odpowiedzialnych za komunikację w swoich firmach.

jak dla mnie o czym wielokrotnie pisałam miejsce eventu jest najważniejsze! Konferencja odbędzie się w prawdziwie eventowym obiekcie czyli:

gdzie?  w Mazurkas Conference Centre & Hotel **** w Ożarowie Mazowieckim

już pisałam, że zostało tylko 14 dni więc rezerwuj datę:

kiedy? 23-24.06.2014 poniedziałek i wtorek – za 14 dni 🙂

a może chciałbyś poznać kto będzie przemawiał? 🙂 warto bo wśród prelegentów:

kto? bardzo bogate grono specjalistów, ludzi którzy wiedzą co mówią, wiedzą co robią i w tym wszystkim są naprawdę dobrzy 🙂 więcej tu: http://eventbiznes.pl/program-konferencji/

 

Szykuje się naprawdę wyjątkowe spotkanie. Ja nie mogę się go doczekać z kilku względów:

1. to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce – a wszystko co pierwsze ekscytuje 🙂

2. lubię ludzi a tu będą naprawdę wyjątkowi – dobrze jest się spotkać w jednym miejscu razem 🙂

3. organizatorem jest bardzo bliska memu sercu organizacja czyli Stowarzyszenie Branży Eventowej a pomaga mu Klub Agencji Eventowych

 

jest jeszcze jeden powód 🙂 być może będziesz chciał mnie spotkać, poznać, porozmawiać a nawet posłuchać – jest to możliwe, gdyż zostałam zaproszona do poprowadzenia prelekcji wraz z redaktor naczelną portalu MeetingPlanner.pl Magdaleną Kondas. A będziemy mówiły o Profesjonalizacji rynku.

Zapraszam 🙂 Będzie się działo! Będzie mi bardzo miło móc Cię tam spotkać i z Tobą porozmawiać.

Więcej szczegółów: www.eventbiznes.pl

eb

 

 

 


Podziel się

Napisz odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

*

code