Napisz czego szukasz?
  • /
  • Bez kategorii
  • /
  • HoReCup 2015, czyli zupełnie inne spotkanie dla branży hotelarskiej
2859 Wyświetleń

HoReCup 2015, czyli zupełnie inne spotkanie dla branży hotelarskiej

Podziel się

Potocznie się mówi, że inne to nie do końca fajne, może nawet gorsze, bo odstaje od wszystkich, rzuca się w oczy, zwraca uwagę…. hmmm jestem zdecydowanie innego zdania. Inne jest LEPSZE, NIEPRZECIĘTNE, WYJĄTKOWE – lubię jak coś jest inne. Takie modne teraz jest stwierdzenie – wyjdź spoza swojej strefy komfortu i… coś w tym jest 🙂 Po co taki wstęp? I do czego on prowadzi? Ano właśnie do bardzo ciekawego wydarzenia, którego organizatorem jest Sound Garden Hotel. O czym mowa?

O HoReCup 2015, czyli troszkę innym od pozostałych wydarzeniu branżowym 🙂 zawierającym w sobie wydarzenie sportowe, edukacyjne, integracyjne i motywacyjne dla wszystkich przedstawicieli branży hotelarskiej i gastronomicznej. W odróżnieniu od licznych konferencji i kongresów dla Hotelarzy, skupiających się w doskonałej większości na obecności właścicieli obiektów i osobach zarządzających, Sound Garden Hotel Airport stworzył możliwość spotkania pracowników hoteli, restauracji i firm cateringowych znajdujących się na każdym szczeblu zawodowym.  I to jest naprawdę fajna rzecz – spotkanie jest dla wszystkich: młodych, starszych, bardziej i mniej doświadczonych, tych z niższego i wyższego szczebla – dla mnie BOMBA! Zapytani dlaczego i skąd taki pomysł odpowiedzieli następująco: „W Sound Garden Hotel Airport kładziemy bardzo duży nacisk na rozwój młodych talentów, dlatego kierujemy nasze wydarzenie również do szkół i uczelni, które poprzez integrację swoich wykładowców i studentów z praktykującymi na co dzień sztukę gościnności, otworzą najmłodszym bramę wspaniałej kariery zawodowej.”

Oprócz rozgrywek sportowych organizatorzy zadbali też o wartość merytoryczną spotkania. Jak sami piszą na stronie turnieju, „Jest to pierwsze z cyklu i pierwsze wydarzenie w Polsce dające możliwość jednocześnie: wymiany doświadczeń najbardziej doświadczonym – właścicielom i managerom; udziału w szkoleniu prowadzonym przez Eksperta Akademii Hotelarza – Mateusza Zielinskiego (Profitroom) z wykładem o automatyzacji sprzedaży,  poznania historii sukcesu oraz możliwości rozwoju stwarzanych przez stowarzyszenia branżowe AICR oraz MPI Poland Club – dla najbardziej ambitnych; oraz udziału w wykładzie motywacyjnym prowadzonym przez Mistrza Prezentacji – Wojciecha Herrę. ”  

Wszystko w towarzystwie zdrowej rywalizacji sportowej, bez barier wynikających z codziennych relacji służbowych. Wszyscy, jak równy z równym, staną przy stole aby zmierzyć się w pierwszym ogólnopolskim Turnieju Tenisa Stołowego HoReCup2015. Jak w każdym profesjonalnym turnieju tenisa będą i nagrody: finansowe oraz puchary Prezesa Polskiego Związku Tenisa Stołowego dla pierwszych 3 dwuosobowych drużyn. Dla pierwszych 5 drużyn przewidziano nagrody rzeczowe, w tym prenumeraty magazynów branżowych „Hotelarz” i „MICE Poland”. Jest o co powalczyć –  I miejsce – 4000 PLN dla drużyny, II miejsce – 2000 PLN dla drużyny, III miejsce – 1000 PLN dla drużyny.

I to jeszcze nie koniec niespodzianek 🙂 Organizatorzy zapraszają nas do siebie, czyli Hotelu Sound Garden w Warszawie, a jak Sound to i finał rozgrywek musi być muzyczny. O nasze emocje swoim koncertem zadba prawdopodobnie najlepsza w Polsce – Królewska Orkiestra Symfoniczna. Artyści zagrają dla nas największe hity filmowe oraz przeboje światowej muzyki rozrywkowej w bardzo energetycznych, wyjątkowych aranżacjach. Wraz z muzykami orkiestry wystąpi wybitny skrzypek i showman – Bogdan Kierejsza. Po koncercie porwiemy wszystkich do tańca.

Przez cały weekend o naszych Kolegów z branży, a jednocześnie Gości kulinarnie, zdrowo i kolorowo dbać będzie najbliższy Partner hotelu – Good Company Garden Restaurant. Na zakończenie weekendu, kiedy najlepsi tenisiści zagrają w finałach, pozostali będą mogli zobaczyć Warszawę w wydaniu rodem z PRL dzięki WPT1313. Czyli nie dość, ze sport to jeszcze moc atrakcji dodatkowych 🙂 Lubię to!

Wartość wydarzenia podkreśla udział Partnerów – Bank Pekao, Good Company Garden Restaurant; Partnerów Merytorycznych i Artystycznych – Polski Związek Tenisa Stołowego, MPI Poland Club, AICR, Królewska Orkiestra Symfoniczna; Sponsorów wspierających branżę swoimi usługami i rozwiązaniami – Ever Grupa, VisionTime, Hafele, Hollywood Rental; oraz Sponsora Głównego dbającego o wsparcie technologiczne – Samsung Business!

A mi jest niezmiernie miło gdyż w tak zacnym gronie znalazłam się i ja i StrefaMICE.pl  – jako partner medialny 🙂

Powiem Wam szczerze – Kocham Hotel SoundGarden: za klimat, ludzi i cudowną atmosferę, za to że mają cudowny zespół pracowników, którzy są naprawdę wyjątkowi. Uwielbiam ich służbowo i prywatnie! Dlaczego? Zobaczcie na tym filmie! obowiązek włączenia głośników!

SOUND GARDEN HOTEL – FILM

HoReCup 2015 nie dość, że to naprawdę bardzo ciekawe wydarzenie to jeszcze możliwość świetnej zabawy i spotkania z fantastycznymi ludźmi. Rejestracja jeszcze trwa – nie przegap! Zbieraj drużynę i walcz, baw się, buduj relacje i wymieniaj doświadczenia podczas tego wyjątkowego spotkania!

 Rejestracja i więcej info: www.HoReCup.pl

 


Podziel się

Napisz odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

*

code