Napisz czego szukasz?

Hotele i nowe technologie

Podziel się

Staram się być na czasie. Śledzić najnowsze trendy, szukać inspiracji, uczyć się od ekspertów. Ale gdy widzę, że mój 2,5 letni synek z ogromną lekkością i prawie z zamkniętymi oczami uruchamia sobie na moim telefonie ikonkę YouTube i z ostatnio oglądanych wybiera swoją bajkę – to… najpierw nieruchomieje z oszołomienia a potem uświadamiam sobie, że mimo iż jestem młoda to chyba jednak już stara…

Mam smartfona, ale wstyd się przyznać nie używam nawet większości jego funkcji. Większość z nas idąc po nowy telewizor – kupuje go z najnowocześniejszymi rozwiązaniami a czy pamiętamy o tym tydzień po zakupie? Często nie – ale gdy już wyjeżdżamy na urlop a już na pewno gdy wyjeżdżamy służbowo i lądujemy w dobrej klasy hotelu to się zaczyna. Nasze oczekiwania rosną, zwłaszcza gdy mówimy o wyjeździe biznesowym gdzie dostęp do multimediów, nowoczesnych technologi przede wszystkim oszczędza tak cenny dla nas czas. Ale ułatwianie życia to jedno. Nowe technologie mają zastosowanie też w innych obszarach jak: polepszanie życia, rozrywka czy ekologia.  Każdy z tych obszarów jeżeli jest przez obiekt dostrzegany i stosowany na pewno przełoży się na pozytywny odbiór klientów ale również wzmocni z nimi relacje – a o to przecież chodzi.

Świat nam lekko mówiąc nieźle gna. Wszystko na już a nawet na wczoraj. Oczekujemy wszystkiego natychmiast a nawet tego aby to coś wyprzedziło nasze myśli i zaoferowało to czego oczekujemy. Na pewno trzeba się wyróżniać. Czym? Na to pytanie już musi odpowiedzieć sobie każdy z Was indywidualnie 🙂 Ale w kwestii hotelarstwa nowe technologie to na pewno jeden z wyróżników i obecny tzw MUST HAVE.

Okazuje się, że będąc posiadaczem smartfona możesz mieć w hotelu władzę – no prawie 🙂 a przynajmniej na pewno dodatkową rozrywkę. Telewizor, który niegdyś służył do odtwarzania kanałów TV dziś stanowi niezłe centrum dowodzenia. Do tego te wszystkie aplikacje, rozszerzone rzeczywistości i coś co brzmi jak jedzenie a nim nie jest czyli Beacony – potęga przyszłości!

Dlatego dziś chciałabym Wam polecić konferencję o nowych technologiach właśnie, której jestem partnerem merytorycznym a organizuje ją Magazyn BRIEF. Konferencja jest przede wszystkim skierowana do specjalistów z branży hotelarskiej – dyrektorów i menedżerów z działów marketingu i sprzedaży w hotelach ale również do wszelkich osób pracujących w innych obiektach biznesowych oraz typu leisure. Podczas tej konferencji te dwa światy – wypoczynku i biznesu będą się naprzemiennie wymieniały i do każdego z nich pokażemy ciekawe, innowacyjne i nowe technologicznie ciekawostki. Poza tym – to kolejny pretekst do spotkania się w realu, porozmawiania, wymiany doświadczeń, ale przede wszystkim do czerpania merytorycznej wiedzy od specjalistów wysokiej klasy. Od 8 lipca tematy tupu: Oculus Rift,  aplikacje mobilne z kategorii hotel i relaxing czy beacony w hotelach, na lotniskach, szlakach turystycznych i muzeach przestaną być Ci obce. A do tego specjaliści z firmy Samsung zaprezentują kompleksowe rozwiązania dla biznesu zwiększające komfort i nowoczesność obiektów.

Nie może Cię zabraknąć!!!

Widzimy się 8 lipca w Warszawie w restauracji Trzy Kolory przy ul. Czerska 14. Start godz 9:30. Czekam na Was 🙂

Pełen program oraz informacje o rejestracji znajdziecie tu, po kliknięciu w zdjęcie:

Formularz rejestracyjny znajduje się pod programem 🙂

konferencja_brief

 

 

 


Podziel się

2 komentarze

  1. Ania takich ludzi jak ty potrzeba więcej w hotelarstwie.

  2. Świat idzie do przodu 🙂 Jeśli nowinki technologiczne poprawiają nasz komfort i bezpieczeństwo, to nie mamy nic przeciwko.

Napisz odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

*

code