Napisz czego szukasz?

Konferencja Event Biznes już za 22 dni!

Podziel się

Lubię dobre i wartościowe spotkania. Wierzę w ich idee, cel i sens. Uważam, że trzeba się spotkać aby coś stworzyć w przyszłości, może się zainspirować, dowiedzieć czy wreszcie nawiązać kontakty. Dlatego tak dużo uwagi na blogu poświęcam wartościowym wydarzeniom i ciekawym pod względem merytoryki spotkaniom. Takim właśnie eventem jest Konferencja Event Biznes, która odbędzie się 27 października w EXPO XXI w Warszawie. To już druga edycja tego wydarzenia, które darzę szczególnym uczuciem. Dlaczego?

ARGUMENT NR JEDEN.  To pierwsze w Polsce wydarzenie poświęcone w całości tematyce event marketingu, więc po prostu warto tu być. Konferencja Event Biznes poświęcona jest w pełni tematyce eventu, jako jednemu z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych, pozwalających dotrzeć bezpośrednio do grup docelowych realizowanych projektów i z powodzeniem osiągać cele biznesowe. Tegoroczna edycja, podobnie jak poprzednia, zgromadzi specjalistów z zakresu organizacji eventów oraz ich zleceniodawców – marketerów, przedstawicieli działów PR, HR i zakupów z dużych i mniejszych firm.

eb-092  eb-078

ARGUMENT NR DWA.   Bardzo ciekawy program, nad którym pracowano ponad pół roku w bardzo szerokim i eksperckim gronie, a efekty są dostępne TU: PROGRAM KONFERENCJI EVENT BIZNES.

Program konferencji został podzielony na cztery bloki. W ramach każdego z nich uczestnicy konferencji otrzymają kompendium wiedzy dotyczącej skutecznego projektowania i realizacji eventów ukierunkowanych na efektywność, budowanie zaangażowania oraz osiąganie marketingowych i biznesowych celów. Dowiedzą się także, jak mierzyć ich skuteczność oraz gdzie szukać inspiracji i jak wykorzystywać nowe technologie. Eksperci, w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie, zaprezentują nie tylko teoretyczne rozwiązania, ale podzielą się również cennymi studiami przypadków i wzorcowymi realizacjami.

eb-110  eb-271

i teraz trochę prywaty. Mam przyjemność tworzyć ten projekt od początku, tworzyć go pod względem merytoryki – jak? Od dwóch lat jestem Dyrektor Programową konferencji Event Biznes ( wraz z Magdaleną Kondas Redaktor Naczelną MeetingPlanner.pl) i mam przyjemność współtworzyć program tego wydarzenia, dobierać mówców oraz zakres tematyczny. To bardzo odpowiedzialne zadanie, bo stworzyć program, który zainteresuje szerokie grono odbiorców, które rozpieści eventowe kubki smakowe ludzi, którzy jak to się potocznie mówi – widzieli już wszystko – hmm łatwe nie jest, ale jakie ciekawe 🙂 Ale w tym wielkim wyzwaniu nie byłyśmy w tym roku z Magdą same, gdyż w bieżacej edycji do współpracy zaproszono grono ekspertów, którzy stworzyli jedno branżowe ciało a mianowicie Radę Programową Konferencji Event Biznes. Wraz z Magdą opracowałyśmy zakres tematyczny i zagadnienia, które warto aby pojawiły się w trakcie konferencji a następnie… przedstawiłyśmy je Radzie. To jednocześnie pierwsza zmiana w projekcie. Konferencja  jeżeli ma być dobra, powinna być merytoryczne dyskutowana z wszelkimi ekspertami branżowymi – i takich oto zaprosiliśmy do Rady by wraz z nami stworzyli najlepszą merytorycznie branżową konferencję. To wybitne osobowości i serdecznie zapraszam Was do zapoznania się z ich sylwetkami o TU: RADA PROGRAMOWA KONFERENCJI EVENT BIZNES. I tu chciałabym serdecznie podziękować za pracę jaką włożyli w tworzenie programu. Droga Rado – spotkania z Wami były niezwykle ciekawe, czasem burzliwe, ale zawsze merytoryczne i na poziomie. Dziękuję za Wasz wkład w tworzenie programu. To przyjemność móc z Wami współpracować. Magda, Eliza – bez Was ten projekt nie byłby kompletny – DZIĘKUJĘ!

Mamy program to nie sposób nie wspomnieć o mówcach – to niewątpliwie TRZECI argument, dla którego warto być na konferencji. Wśród prelegentów znajdują się eksperci tacy jak prof Rafał Ohme, Paweł Tkaczyk czy Natalia Hatalska oraz jeden z najbardziej cenionych polskich konferansjerów – Marcin Prokop. Do grona prelegentów zaprosiliśmy też wybitnych praktyków, którzy o specyfice rynku MICE a w szególności o event marketingu mogą powiedzieć całkiem sporo. Zapraszam do zapoznania się z ich sylwetkami o TU: PRELEGENCI KONFERENCJI

Pierwsza edycja różniła się ciut od obecnej – przede wszystkim była dwudniowa. Innym schematem rządziły się też prezentowane prelekcje, było kilka paneli dyskusyjnych. Pojawiły się też błędy ale i tak konferencja została okrzyknięta wyjątkowym wydarzeniem w branży, a uczestnicy wystawili organizatorom bardzo dobre opinie.

eb-512 eb-518

I tu kolejny CZWARTY argument, dla którego warto pojawić się na konferencji – jest jednodniowa 🙂 temat event marketingu jest bardzo szeroki i można by mówić o nim nawet cały tydzień jak nie dłużej. Niemniej jednak zdecydowaliśmy się na skrócenie konferencji do 1 dnia, tak aby dać możliwość uczestnictwa zarówno osobom z rożnych zakątków Polski, którym łatwiej jest wyrwać się na jednodniowe spotkanie od swoich codziennych obowiązków niż na dni kilka. Wszyscy chcą się kształcić ale najlepiej aby było to w ekspresowym w miarę możliwości czasie. Toteż wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych uczestników spotykamy się jednego dnia czyli 27.10.2015

Nie bez znaczenia ma również cena wydarzenia, która jest atrakcyjna i oprócz samego uczestnictwa w wydarzeniu obejmuje również udział w wieczornej Gali. Jeżeli ten PIĄTY argument was przekonał to serdecznie zapraszam do Rejestracji o TU: REJESTRACJA

jest jeszcze SZÓSTY argument, dla którego warto być z nami 27.10.2015 w EXPO XXI – wreszcie będziemy się mogli spotkać, podyskutować a nawet pobawić się razem 🙂 Serdecznie Was zapraszam!

eb-213 eb-095

A w związku z tym, że StrefaMICE.pl jest patronem wydarzenia a ja osobiście pełnię funkcję Dyrektor Programowej – mam dla Was niespodziankę – KONKURS 🙂

do wygrania jest: 1 bezpłatne zaproszenie na konferencję Event Biznes oraz Galę Wieczorną oraz 3 wejściówki z 20% zniżką.

Co trzeba zrobić aby otrzymać nagrodę?

1) wejdź na FunPage StrefaMICE.pl – jeżeli jeszcze nie kliknąłeś lubię to to szybko nadrób tę zaległość 🙂

2) na profilu znajdziesz dzisiejszy wpis – udostępnij go na swojej tablicy z hashtagiem #strefamice #eventbiznes (możesz też dopisać coś jeszcze)

3) w komentarzu pod wpisem na FB napisz dlaczego chciałbyś się wybrać na konferencję Event Biznes

 

4 osoby, które polubią (albo już lubiły) mój profil, udostępnią post a następnie napiszą najciekawsze wpisy dotyczące uczestnictwa w konferencji Event Biznes otrzymają wejściówkę na konferencję GRATIS lub zniżkę 20%.

KONKURS TRWA DO JUTRA DO GODZ 22:00 (06.10.2015). UWAGA! konkurs przedłużony do godziny 10:00 dnia 07.10.2015 🙂
ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU 07.10.2015 O GODZINIE 15:00

ZAPRASZAM 🙂

P.S. Dla tych, którzy nie znają wydarzenia a chcieliby zobaczyć jak było w zeszłym roku – zapraszam na relację z pierwszej edycji

 FILM I EDYCJA EVENT BIZNES


Podziel się

Napisz odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

*

code