Napisz czego szukasz?
  • /
  • O mnie

O mnie

Podziel się

Anna Nowakowska:

Z branżą eventową i hotelarską związana od ponad 15 lat.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja. Doktorantka.

Jedna z inicjatorek założenia Stowarzyszenia Branży Eventowej (www.sbe.org.pl), w którym od początku funkcjonowania sprawowała przez 10 lat funkcję Członka Zarządu ds. Edukacji.

Autorka projektu i programu merytorycznego Studium Event Management, które odbywa się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie. Opiekun branżowych projektów edukacyjnych  prowadzonych na uczelniach wyższych w Polsce w tym m.in.: Event Focus, Event Day. Odpowiedzialna za współpracę z uczelniami wyższymi w zakresie tworzenia nowych programów edukacyjnych z obszarów event managemnet, event marketing oraz hotelarstwo.

Dyrektor Programowa i członek Rady Programowej czterech edycji konferencji Event Biznes poświęconej znaczeniu i wartości event marketingu oraz eventu jako skutecznego narzędzia biznesowego.

Członek Rady Etyki branży eventowej.

Członek stowarzyszeń branżowych : Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce, MPI Poland Chapter – wybrana na lata 2021-2023 Vice Prezesem ds. Edukacji.

Członek Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń.

Hotelarz. Swoja przygodę z hotelarstwem rozpoczęła jako specjalista ds. konferencji i bankietów w Mazurkas Conference Centre i Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim a następnie w Hotelu NARVIL**** Conference & Spa jako Manager ds. Kluczowych Klientów.

Obecnie ekspert z zakresu przystosowania przestrzeni w obiektach i miejscach spotkań dla branży eventowej. Doradza firmom prowadząc MICE Consulting z zakresu event marketingu, event managementu, MICE Venue Managementu oraz stosowania eventu jako skutecznego narzędzia biznesowego.

Przedsiębiorca – CEO w MICE & Venue Consulting zajmującej się audytami MICE dla obiektów oraz szkoleniem pracowników z zakresu sprzedaży oferty MICE. Twórca autorskiego szkolenia MICE Venue Management.

Wykładowca akademicki, prelegent na konferencjach branżowych, konsultant biznesowy. Zbiera dane z rynku Polskiego i zagranicznego, dokonuje analiz.

Autorka wielu publikacji w branżowych mediach m.in: MICE Poland, Event Management Polska, Hotelarz, Szef Kuchni, Sale Biznesowe, Biznes Hotel, Brief4Poland i wiele innych.

Współorganizator konferencji „Nowoczesne technologie w hotelarstwie”.

Wykładowca turystyki biznesowej oraz przedmiotów związanych z zarządzaniem obiektami i miejscami spotkań.

Dwukrotna (lata 2019, 2020) laureatka w konkursie EVENTEX AWARDS – 100 MOST INFLUENTIAL PEOPLE IN EVENT INDUSTRY.

Laureatka konkursu Tourism Trends Awards 2016

Dwukrotnie nagrodzona tytułem EXPERT Hotel Meeting.

Wyróżniona w konkursie MP Power Awards w kategorii OPEN.

Jurorka w konkursach „Hotel z Pomysłem” (Hotelarz), „Top Event FBE ” (Forum Evential) oraz „Najlepsze wydarzenie lata ” (Brief) oraz EVENTEX AWARDS.

Od 2013 roku blogerka branżowa 🙂 poszukiwacz ciekawych obiektów i miejsc,  obserwator rynku MICE, turystyki  biznesowej, branży eventowej i szeroko pojętego przemysłu spotkań.

Prywatnie: Miłośniczka kawy, muzyki  przepełnionej saksofonem, oraz górskich wędrówek. Tatry to jej drugi dom. Żona wspaniałego mężczyzny, mama 2 chłopców, szczęśliwa kobieta :) W wolnym czasie dużo czyta a ostatnio dokształca się również w nowych obszarach.

Od kilku lat związana również z firmą RAJT, która zajmuje się wynajmem hal namiotowych na eventy oraz wesela w plenerze www.rajt.pl.

 

 

10

Zapraszam do lektury i kontaktu ze mną 🙂

Anna Nowakowska

tel.:   600 175 291

mail: anna@strefamice.pl

 


Podziel się