Napisz czego szukasz?
rośniemy w siłę obiektowo :)
-->
1604 Wyświetleń

rośniemy w siłę obiektowo :)

Podziel się

politechnikaSłyszę, że nie mamy infrastruktury do organizacji dużych wydarzeń, kongresów czy festiwali. Ale jestem innego zdania – bo mamy 🙂 to że mało to już inna bajka ale są! i to całkiem przyzwoite. Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż na naszej obiektowej mapie Polski wciąż jest miejsce na nowe przestrzenie zwłaszcza w miastach, które cierpią na kongresowe i targowe ubytki obiektowe. Bardzo mnie cieszy to co się działo w okolicach EURO 2012 dzięki, któremu wyrosły nam piękne stadiony. Prężnie rozwija się Poznań inwestując wciąż w rozrastające się Międzynarodowe Targi Poznańskie. Ale prawdziwe perły powstają na południu Polski.

Dziś nie napiszę więcej – odeślę Was do ciekawego artykułu jaki znalazłam na Facebookowym FunPage Meeting.pl Autorzy artykułu zwracają uwagę, że podobno w dziedzinie obiektów kongresowych robi się ciasno a sceptycy jak to sceptycy, nie wierzą, że te obiekty wypełnią się konferencjami, kongresami, festiwalami czy targami. Oczywiście infrastruktura, jej USP (uniqe selling point) są niezwykle ważne, ale moim zdaniem najważniejsi są LUDZIE. Życzę tym obiektom mądrych zarządców, kreatywnych sprzedawców oraz generalnie obsługi na najwyższym poziomie.

zapraszam do lektury:

Robi się ciasno na kongresowej mapie Polski

P.S. I nie uważam, że robi się ciasno w temacie obiektów – powstają tzn, że są potrzebne, że zapotrzebowanie wciąż jest 🙂

 

zdjęcie użyte w tym wpisie wykonała: KATARZYNA ROLAK – POLECAM!!! niezwykle kreatywna fotograficznie kobieta


Podziel się

Napisz odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

*

code