Napisz czego szukasz?
  • /
  • MICE Venue
  • /
  • Tej jesieni cz.2, czyli wydarzenia dla hotelarzy, w których warto uczestniczyć

Tej jesieni cz.2, czyli wydarzenia dla hotelarzy, w których warto uczestniczyć

Podziel się

Jesień w pełni. Po czym ją poznać oprócz tej niezbyt ciekawej aury za oknem? Ano po ilości wydarzeń jakie oferuje nam branża. Właśnie zaczął się sezon na konferencje branżowe i powiem wam, że jest w czym wybierać. Poniżej lista tego co w najbliższych dniach przygotowano dla hotelarzy. Wybierzcie się bo warto. Dokształcajmy się sami, wysyłajmy na branżowe spotkania swoich pracowników – dlaczego? Niech poniży cytat będzie dla Was inspiracją 🙂

Kolejność chronologiczna:

12-14.10.2016 Targi World Hotel 2016 czyli Międzynarodowe Targi wyposażenia obiektów noclegowych

to już 9 edycja targów, które skupione są przede wszystkim na produkcie, elementach wyposażenia jakie niezbędne są do urządzenia obiektu . Oprócz tradycyjnej formuły targowej organizatorzy przygotowali też program edukacyjny. W tym roku tematy szkoleniowe jakie pojawią się podczas 3 dni spotkania to m.in: „Efektywna organizacja pracy hotelu”, „ABC inwestycji hotelarskiej”, „Zarządzanie wizerunkiem hotelu w Internecie – trendy, narzędzia, technologie”, „Mierzyć czy nie mierzyć? Wpływ czegoś na coś a maksymalizacja zysków hotelowych.”czy „Design w hotelu czyli jak wydać mało i zrobić duże wrażenie” i wiele innych. Pełen program wydarzenia znajdziesz tu: PROGRAM WORLD HOTEL

Jak co roku wystawcy przygotowali też Jesienny OUTLET HoReCa zatem jak widać każdy znajdzie coś dla siebie.

Jestem co roku 🙂 bo oprócz części merytorycznej śledzę też co nowego pojawia się w kwestiach wyposażenia obiektów

Organizator: MT Polska Warszawa

Miejsce: MT Polska Warszawa

więcej info tu: http://www.worldhotel.pl/

 

14-16.10.2016 World Travel Show

World Travel Show to przede wszystkim targi podróżnicze ale mają one akcent hotelarski w programie szkoleń stąd znalazły się na tej liście. WTS to miejsce spotkań dla wszystkich miłośników podróży dalekich i bliskich. To możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w turystyce, ciekawymi miejscami i znakomita okazja do spotkania ze znanymi podróżnikami. Szkolenia dla hotelarzy poprowadzone będą tu przez Dagmarę Plata Alf Hotel Media group oraz firmę szkoleniową Kadry Turystyki. Warto zapoznać się ze szczegółami.

Organizator Targów: Holding Ptak SA

Miejsce: Ptak Warsaw Expo

więcej info o szkoleniach: http://targi.kadryturystyki.pl./

więcej info o targach: http://worldtravelshow.pl/

19-20.10.2016 Hotel Marketing Conference

oj wrzało w Poznaniu 🙂 emocje sięgały zenitu a merytoryka wypełniała każdą sekundę tego wydarzenia. Była moc! Pierwsze spotkanie odbyło się w dniach 27-28.09 właśnie w Poznaniu a teraz czas na Warszawę. Wierzę, że będzie podobnie, a może nawet i jeszcze bardziej ciekawie 🙂

<HMC> to 2 dni wypełnione inspirującymi prelekcjami, intensywnymi dyskusjami i wartościowymi przykładami, a także doskonała okazja do kuluarowych rozmów. Konferencja jest bogata w dane analityczne, jakościowe i ilościowe – a to lubię bardzo. Nie jest przegadana 🙂 Warto tu być – ja będę w Warszawie na 100% Nie mogę się już doczekać!

Organizator konferencji: Profitroom 

miejsce: WARSZAWA Złote Tarasy

więcej info tu: http://hotel-marketing.pl/ 

 

27.10.2016 Rentowny Hotel czyli Ogólnopolski Kongres Managerów i Właścicieli Hoteli

4 edycja. Program budzi moje zainteresowanie od samego początku, ale przyznaję nie byłam jeszcze na żadnej edycji (z różnych powodów – może w tym roku się to zmieni, aczkolwiek konferencja do tanich nie należy) Organizatorzy piszą, że jest to najbardziej merytoryczne spotkanie branży. Faktycznie z tematów zaprezentowanych na str www można wywnioskować, że poruszają chyba każdy aspekt ważny dla hotelarza. Do tego podczas tej edycji premierę będzie miał raport „Marketing Internetowy hoteli i obiektów konferencyjnych 2016/17″ Dużo w programie merytoryki opartej na praktykach najlepszych hoteli – plus! Do tego możliwość  przeprowadzenia unikalnych i wartościowych indywidualnych konsultacji z prelegentami oraz zaproszonymi ekspertami – plus! Uważam, że warto się wybrać.

Organizator: Magazyn „BiznesHotel”

Miejsce: Hotel Marriott

więcej info tu: http://rentownyhotel.pl/

 

28-29.11.2016 Hotel Trends Poland & CEE

Muszę powiedzieć szczerze, że póki co to moja ulubiona konferencja branżowa. Jestem tu każdego roku i słucham z zaciekawieniem. Konferencja zbudowana jest z dwóch dni. Pierwszy to panele dyskusyjne na tematy głownie związane z inwestycjami hotelarskimi. Drugi dzień jest bardziej warsztatowy. Spotkania odbywają się równolegle w trzech salach także każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego a nawet czasem będzie miał problem z wyborem 🙂 Jak na swojej stronie piszą organizatorzy to najważniejsze wydarzenie hotelarskie w Europie Środkowo – Wschodniej. Dwudniowe forum niewątpliwie przyciąga międzynarodowe środowisko. Spotkasz tu dyrektorów większości sieci hotelowych, ekspertów zagranicznych i polskich. Dużo mowy tu o inwestycjach, planowaniu, oczekiwaniach rynku, tendencjach no i oczywiście o trendach. Bardzo lubię tą konferencję.  Żadna edycja mnie nie zawiodła. Podsumowaniem pierwszego dnia Hotel Trends Poland&CEE będzie Gala, podczas której ogłoszeni zostaną laureaci konkursu „Hotelarz Roku 2016”.

Organizatorzy: Hotelarz oraz Horwarth HTL

Miejsce: Hotel Sofitel Victoria

Więcej info: http://hoteltrends.pl/agenda/

8.12.2016 Profit Hotel czyli XI Forum Rynku Hotelarskiego

Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel to nie tylko prelekcje i dyskusje panelowe, ale także wyjątkowe miejsce spotkań i kontaktów biznesowych. Po raz kolejny imprezie towarzyszyć będzie BUSINESS SPEED DATING. To miejsce wielu indywidualnych, szybkich i rzeczowych spotkań, w którym do dyspozycji dostawców produktów, urządzeń lub usług obecni są „kupcy” odpowiedzialni za zaopatrzenie i inwestycje w największych sieciach i obiektach hotelarskich w Polsce. To jedyna w roku okazja i do nawiązania bezpośrednich relacji i wymiany informacji na temat możliwości współpracy – REALNA SZANSA NA KONTRAKT ROKU- z osobami decyzyjnymi w kwestii zakupów i rozwoju u największych, polskich odbiorców. Nie spotkałam się z tego typu formuła na innych wydarzeniach hotelarskich – brzmi ciekawie więc polecam 🙂

 

więcej info: http://www.profithotelforum.com/

 

Ponadto dzieje się sporo oczywiście w zakresie szkoleń zamkniętych, które prowadzą m.in:

Akademia Hotelarza

Instytut Rynku Hotelarskiego 

Hotel Academy

i coś dla Krakowa 🙂  4 Gastro Premium

 

Dotrwałeś do końca? Napisz w komentarzu gdzie się widzimy i które wydarzenie Twoim zdaniem jest warte udziału. Jestem ciekawa Twojej opini.


Podziel się

One Odpowiedzi

  1. Ania jak zawsze na każdej konferencji mnie zobaczysz oprócz jednej World Travel Show z przyczyn osobistych nie mogę być.

Napisz odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

*

code