Napisz czego szukasz?
Warszawa – miasto spotkań i eventów
-->
2425 Wyświetleń

Warszawa – miasto spotkań i eventów

Podziel się

warsaw-77754_1280Nie jestem warszawianką. Urodziłam się w Radomiu, tam się wychowałam, mieszkałam, uczyłam. Warszawa była dla mnie przede wszystkim miejscem wycieczek szkolnych, wypraw całodniowych. Jako dziecko zapamiętałam ją jako miejsce gdzie jest ZOO i Lotnisko 🙂 Od zawsze to był inny świat, obcy i chociaż bliski (zaledwie 100km) to jednak odległy. A jednak – jestem tu od 2001 roku, a od prawie 3 lat jako prawny obywatel tego regionu, chociaż wciąż czasem „słoik” (nikt nie robi tak dobrych nalewek i dżemów jak mój tata 🙂 – wybaczcie). Marzyła mi się do studiowania geografia, ale wujek, który rozkochał się w sporcie pokazał mi AWF. Zakochałam się ( w AWFie oczywiście)  i … zostałam wybierając Turystyke i Rekreację.

Pierwszy rok był męczarnią. Wracałam na weekendy do domu z wieeelkim bólem głowy. Wracałam do Radomia odpoczywać. Pęd, gwar, ilość informacji i ludzi – przytłaczała. Dziś ją kocham – Warszawę (choć moje serce bije też mocno do Radomia!) i śmiało mówię o niej – moje miasto. To miasto życia a przede wszystkim spotkań – wszelakich. To centrum Polski, mimo, że nie geograficzne – to biznesowe, relacyjne i… jeszcze dla mnie kilka lat temu nie do pomyślenia – rekreacyjne. To tu wciąż odbywa się najwięcej imprez i spotkań mimo, że inne miasta gonią niebywale – to wciąż Warszawa jest na podium.

warsaw-250086_1920

Gdyby na tym blogu miały się pojawić tylko obiekty i miejsca spotkań z Warszawy – opisywać można by z kilka dobrych lat. Miejsc niezwykłych, magicznych, unikatowych ale i funkcjonalnych czy wreszcie multieventowych jest OGROM.

Jeżeli ktoś z Was nie uważa (jak ja kilka lat temu), że Warszawa jest piękna – to polecam ten poniższy filmik. Jakaś magia przez niego przemawia 🙂 Ruch uliczny – każdy pędzi na jakieś spotkanie, to spotkanie odbywa się w jakimś miejscu. Wszystko ze sobą powiązane 🙂

Warszawa to miasto spotkań – (wiem wiem, to hasło promocyjne dla Wrocławia a nie Warszawy :), ale ja tu wyrażam moje zdanie) i niebawem Wam to udowodnię 🙂 a tymczasem zapraszam na ten piękny film – polecam uruchomić głośniki bo muzyka przy tym filmiku jest równie piękna.

Autor filmu Pan Maciej Margas dokonał czegoś pięknego – dawno nie zakochałam się w tym mieście tak jak po obejrzeniu tego klipu.

 


Podziel się

Napisz odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

*

code