Napisz czego szukasz?
Witam Was na moim blogu :)
-->
7413 Wyświetleń

Witam Was na moim blogu :)

Podziel się

 

IMG_5766aa

O co tu chodzi? Po co? Dlaczego? Skąd pomysł?

Dla tych co z branżą, w której działam mają mniej niż więcej do czynienia a skrót MICE kojarzy się ze zwierzątkiem ulicznym czy domowym pędzę z wyjaśnieniem, że nie o myszach tu będzie 🙂 Moi przyjaciele wiedzą, że tych szarych gryzoni boję się od … zawsze, ale jak widać udało mi się oswoić jeden wyjątkowy rodzaj MICE i odnalazłam w nim przyjazną dla mnie stronę.

Meetings Incentive Conference Events bo o tym mowa, to obszar, w którym poruszam się, pracuje, obserwuje, działam od 12 lat. To miłość od pierwszego wejrzenia i związek, który choć burzliwy trwa i rozkwita na nowo. Nie będę tu teraz przytaczała mojego CV – jeżeli jesteś ciekawy – zajrzyj proszę na jeden z portali GoldenLine i LinkedIn

Od kilku lat piszę do różnych magazynów, gazet, portali komentarze na temat przemysłu spotkań i branży eventowej. Jestem obecna na konferencjach i szkoleniach branżowych jako prelegent, wykładowca, trener. Działając w tej branży od zawsze fascynowały mnie obiekty i miejsca spotkań a w ostatnim czasie sporo uwagi poświęcam też destynacjom i marketingu miejsc.

Co zatem tu znajdziesz w najbliższych dniach, miesiącach a mam nadzieję i latach?

Po pierwsze będę starała się przybliżać Tobie, Drogi Czytelniku ciekawe i interesujące obiekty oraz miejsca w Polsce i na świecie od strony uczestnika spotkań. Będą to obiekty konferencyjne i kongresowe, hale wystawiennicze, stadiony, ośrodki sportowe, hotele, pałace, dworki itp. Wynajdę ciekawe miejsca, warte odwiedzenia oraz zorganizowania tam spotkania  (oczywiście moim zdaniem) i rozłożę je na czynniki pierwsze tak, aby Tobie ułatwić pracę.

Po drugie będę poszukiwała nowości, trendów, ciekawych rozwiązań na różnych targach branżowych i nimi się tutaj dzieliła.

Po trzecie będę się starała docierać do ciekawych osób i przedstawiać Tobie ich komentarz do różnych wydarzeń ale głównie będą to rozmowy o tym co dzieje się w strefie obiektów i miejsc spotkań.

Ale przede wszystkim chcę tu prowadzić dialog, poznawać Twoje bolączki we współpracy z rożnymi obiektami, Twoje oczekiwania gdy przekraczasz próg hotelu czy obiektu kongresowego, Twoje zdanie co się sprawdza, jak powinien działać obiekt czy miejsce. Miejsc wyjątkowych, unikalnych i wartych polecenia jest mnóstwo – odnajdźmy je.

To będzie blog o miejscach, obiektach i destynacjach, oraz wszystkich elementach jakie z nimi związane w obszarze MICE.

Dziękuję, że tu zajrzałeś Drogi Czytelniku, Droga Czytelniczko. Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej, i że nie raz wypijemy tu wspólną kawę obserwując i komentując co dobrego i ciekawego dzieje się w tym cudownym konferencyjno – eventowym świecie.

 

Zapraszam do lektury i kontaktu ze mną 🙂

anowakowska

Anna Nowakowska

mail: anna@strefamice.pl

tel.:   600 175 291


Podziel się

8 komentarzy

 1. Andrzej Bagniuk

  Powodzenia Aniu, będę z przyjemnością czytał 🙂

  1. Anna Nowakowska

   dziękuje 🙂

 2. Wspaniale zapowiadający się blog. Trzymam kciuki, zachęcam do jak najczęstszych newsów. Informuj nas na bieżąco – czekamy!
  Aga

 3. Anna Nowakowska

  Dziękuję Aga 🙂

 4. Trzymam kciuki za ten projekt 🙂

  1. Anna Nowakowska

   dziękuje 🙂

 5. Ewa Kossakowska

  Gratuluję i Życzę Sukcesu !

  1. Anna Nowakowska

   dziękuję 🙂

Napisz odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

*

code