Napisz czego szukasz?
  • /
  • Współpraca

Współpraca

Podziel się

Witaj 🙂 Fajnie, że tu jesteś. Jeżeli kliknąłeś w tę zakładkę tzn, że szukasz pomysłu może inspiracji na ciekawą współpracę. Innej nie zakładam.

Jeżeli chcesz zaproponować mi wpis sponsorowany – muszę Cię rozczarować. Nie ma tu na niego miejsca. Ten blog jest wolny od reklam i typowego product placementu.

Blog prowadzę i piszę przede wszystkim z pasji do hoteli, obiektów eventowych, miejsc spotkań, event marketingu oraz szeroko  rozumianej branży MICE.

Specjalizuję się w doradztwie z zakresu MICE VENUE MANAGEMNTU czyli zarządzania obiektem eventowym. Prowadzę z tego zakresu liczne prelekcje, piszę artykuły oraz szkolę. 

Jeżeli chcesz poprawić swoje umiejętności z zakresu MICE VENUE MANAGEMENT  w tym zarządzania przestrzenią eventową, specyfiki klienta MICE, tworzenia ofert MICE oraz sprzedaży i marketingu z tych zakresów. Zapraszam.

Lubie wyszukiwać ciekawe miejsca gdzie można zorganizować konferencję, kongres a nawet mocno  rozbudowany event. Lubie pisać o ciekawych rozwiązaniach w tych obiektach, nowościach i wyróżnikach, dobrych wyróżnikach. Lubie podpatrywać branżę od kuchni oraz rozmawiać z ludźmi, którzy ją tworzą. Doceniam jakość a nie jakoś. Stawiam na profesjonalizm branży i wyznaczanie standardów, dlatego tak bliska jest mi edukacja zwłaszcza z zakresu event managementu i event marketingu.

Mój blog jest wolny od reklam banerowych. Nigdy tu takich nie znajdziesz. Wszystko o czym pisze jest moim subiektywnym  zdaniem i opinią. Chcesz się z nią skonfrontować? Napisz do mnie. Lubię merytorykę i na nią stawiam. Jesteś odważny? Napisz – wspólnie coś wymyślimy fajnego.

Nasza współpraca może opierać się na długotrwałej strategi a nawet jednorazowej akcji – wszystko zależy od Ciebie. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w dziedzinie MICE Venue Management – napisz 🙂 Pomogę.

 

 

anna@strefaMICE.pl

tel 600 175 291  

 


Podziel się